__
Marcin Olkusz

 

Dla niewielu był zaskoczeniem wybuch posła Kaczyńskiego podczas nocnej debaty w Sejmie. To, że oszalałego z nienawiści Kaczyńskiego trzyma przy życiu wyłącznie chęć zemsty na „nich” – też nie jest tajemnicą państwową. Ale dopiero w ostatnich dniach, mocniej niż kiedykolwiek możemy się przekonać i uświadomić sobie, jak wielką cenę przyjdzie Polakom zapłacić za zemstę jednego człowieka.

Kaczyński z pełną świadomością konsekwencji przekracza Rubikon oddzielający państwa prawa od stepów we władaniu ludzi pokroju Erdogana czy Putina. Doskonale wie, że „nie na to się umawialiśmy” wchodząc do Zjednoczonej Europy i spełniając kryteria stawiane przed krajami wspólnoty. Cynicznie próbuje (póki co) mieć ciastko i zjeść ciastko, kontestując działania Unii, czerpiąc jednocześnie pełnymi garściami fundusze, za pomocą których funduje Polakom ułudę samodzielności Polski. Prowokuje i obraża naszych (jeszcze) przyjaciół i partnerów, wyczekując kiedy wreszcie powiedzą „dość!”.

A wtedy ON, Jarosław Polskę Zbaw wjedzie na białym koniu i uświadomi Polakom, jak to zła, zdeprawowana Europa nie może pogodzić się, że Polska wstaje z kolan! Że Mesjasz narodów jest ciemiężony przez bezwzględnych, myślących wyłącznie o pieniądzach brukselskich urzędników na niemieckim pasku. Będzie nas przekonywał, że narodowo – toruńsko-katolicki grajdołek, pełen pomników historii zmaterializowanej z wytworów jego chorego umysłu, jest jedyną receptą na wieczne szczęście Narodu. Po co mamy podróżować bez paszportów skoro możemy posiedzieć w domu i posłuchać dzieł Ojca Dyrektora, w których „nauki Papieża Jana Pawła II” mają tyle wspólnego z naukami Papieża Jana Pawła II co nazizm z dziełami Nietzchego. Po co mamy kształcić nasze dzieci w świątyniach wiedzy z programu Erazmus, skoro wszystkiego dowiedzą się od odpowiednio zweryfikowanych i przygotowanych politycznie i „moralnie” fachowców pani Zalewskiej i pana Gowina.

A jeśli będziesz miał Polaku pretensje ? Winni będą ONI. Elity, kasty, tuski, i wszyscy inni. To ONI spychali nas na margines, to ONI protestowali, to ONI podkopywali wiodąca pozycję Polski. To ONE –  „zdradzieckie mordy”, to ONI…

Kochani, to nie chodzi tylko o Sądy.

Zaczął się POLexit…

 

Kochani, to nie chodzi tylko o Sądy.

Zaczął się POLexit…