Drodzy,

wiele osób pyta, dlaczego jeszcze nie otrzymało informacji nt. przyjęcia w szeregi członków KOD, mimo że składali deklarację już dawno. Faktycznie takie problemy są i dotyczą całego kraju. Jeśli ktoś z Was jest w takiej sytuacji bardzo proszę:

  • przede wszystkim sprawdzić katalog „spam” w swoich skrzynkach mailowych. W wielu wypadkach tam trafiają maile z KOD. Nie pytajcie dlaczego, nie wiem. Ale wiem, że spora grupa osób tam znalazła informację o członkostwie. Najczęstszym powodem braku informacji jest nieczytelnie napisany adres mailowy lub numer telefonu na deklaracji. Niestety jest to dość częste. Próby poinformowania o przyjęciu w poczet członków są podejmowane ale bezskutecznie. Maile wracają z adnotacją „podany adres mailowy nie istnieje”.
  • tych, którzy nie otrzymali żadnej wiadomości, w katalogu „spam” również nic nie znaleźli proszę o mail z imieniem, nazwiskiem i informacją kiedy deklaracja została złożona pod adres: dzial.czlonkowski@ruchkod.pl lub miroslaw.michalski@ruchkod.pl. Będziemy na tej podstawie rozwiązywali zaistniały problem.

 

__Koordynator KOD łódzkie | Mirosław Michalski