Wszystkich, którzy uczestnicząc 11 listopada w marszu KOD Niepodległości radośnie świętowali rocznicę odzyskania niepodległości, zaprosiliśmy do udziału w konkursie na Najbarwniejszą Postać  Marszu 11.11.2016 . Bez określonych wymagań, za to z wiarą w kreatywność łódzkich KODerów i ich sympatyków – i nie zawiedliśmy się.

Dla zwycięzców, których zdjęcia prezentujemy, przygotowaliśmy specjalne nagrody i zaprosiliśmy ich do siedziby łódzkiego KODu przy Gdańskiej 29.

Niestety, nie wszyscy mogli skorzystać z zaproszenia w tym samym terminie. 23 listopada, podczas Środy z KODem odwiedziły nas sympatyczne panie w biało-czerwonych wiankach – tych samych, które zwracały uwagę uczestników marszu 11.11. i w których każdy chciał dziś zrobić sobie zdjęcie. Wyróżnione w konkursie panie otrzymały od nas dyplomy, symboliczne Pierwsze Medale Wolnej, Niepodległej a także plakat z podpisem Andrzeja Pągowskiego, którego prace zdobią siedzibę łódzkiego KOD.

Nagrody dla pozostałych dwóch wyróżnionych w konkursie Barwnych Postaci czekają jeszcze na ich odebranie.

Dziękujemy za ciepłe słowa, które dziś usłyszeliśmy – zarówno o naszej działalności jak i samym lokalu przy Gdańskiej. Już teraz zapraszamy do włączania się w kolejne organizowane przez nas wydarzenia i konkursy.

__ME