03.02. odbyło się kolejne zebranie Zarządu Regionu Łódzkiego KOD, przeprowadzone zdalnie.

Głównym tematem zebrania były plany działań regionu w najbliższym czasie. Omówiliśmy pikietę wsparcia represjonowanych sędziów, którą 18.02. po raz kolejny włączymy się do ogólnopolskiej akcji wsparcia sędziów. Jesteśmy stale obecni na ulicach Łodzi podczas protestów przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej.

Trwają również prace nad pierwszym eksperckim spotkaniem online, które planujemy, a którego szczegółów na razie nie zdradzimy ? 

W ramach współpracy międzyregionalnej powstaje kolejna gazetka na temat przewinień partii rządzącej. Rozmawialiśmy o kanałach dystrybucji pisma. Zachęcamy członków i sympatyków stowarzyszenia do pomocy w tym przedsięwzięciu tak, by spisane fakty trafiły wszędzie, gdzie jesteśmy w stanie dotrzeć. Wydrukowane egzemplarze będą dostępne wkrótce w siedzibie łódzkiego KOD-u, ale będzie również możliwość samodzielnego wydrukowania materiałów.

Dziękujemy naszym członkom za składki i darowizny, wpłacane dla regionu i stowarzyszenia. Zachęcamy także członków i sympatyków do przekazania 1% podatku na rzecz naszej organizacji. 

_Kasia Witek