Co planujemy w najbliższym czasie?
Już jutro w naszej siedzibie Wigilia dla członków i sympatyków łódzkiego KOD. Zapraszamy każdego, kto ma ochotę na wspólne rozmowy, śmiech, podzielenie się dobrymi życzeniami i zjedzenie pyszności.


Po nowym roku (13 stycznia) jak zawsze zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. To ważna inicjatywa wspierająca społeczeństwo obywatelskie, solidarne i troszczące się o potrzebujących. Pomyślmy ciepło o marznących przez cały dzień wolontariuszach. Tak, jak rok temu, postanowiliśmy zorganizować dla nich wsparcie. Będziemy na nich czekać w użyczonym nam lokalu na Off Piotrkowska – poczęstujemy ciepłymi napojami i posiłkiem. Dajcie nam znać, jeśli możecie pomóc – przynieść coś smacznego lub pełnić dyżur (biuro@kod-lodzkie.pl).


W 2019 roku czeka nas trudna kampania parlamentarna – zarówno unijna, jak i polska. Musimy dobrze się do niej przygotować – planujemy już działania, ale czekamy na wasze pomysły, przede wszystkim w czasie wtorkowych spotkań otwartych w siedzibie.

Przypominamy, że na stronie kod-lodzkie.pl zamieszczony jest regulamin organizowania wydarzeń z wykorzystaniem logo i majątku łódzkiego KOD. Stosowanie się do wspólnych zasad wszystkim nam ułatwi działanie, pozwoli zaplanować wydatki, czas i mądrze podzielić siły.


Mamy też do przekazania informację o podjętej przez zarząd decyzji, że od 10 grudnia 2018 r. Piotr Kujawiński nie pełni już w zarządzie funkcji skarbnika. O powierzeniu tej funkcji innemu członkowi zarządu poinformujemy od razu, gdy podejmiemy odpowiednią decyzję.

 

_ Zarząd Regionu